Proč potřebujete webové stránky?

 

Pracujete na volné noze nebo jste firma a všímáte si, že spousta kolegů i konkurentů šermuje na sociálních sítích webovými stránkami nebo blogy? Ptáte se sami sebe, k čemu je potřebují, když vám se zakázky jen hrnou i bez nich? Jenže co platí dnes, nemusí platit zítra. 

V následujícím článku naleznete několik důvodů, proč byste se nad zřízením vlastních webovek měli zamyslet i vy. 

 

webové stránky

 

Prezentujte plody své práce

 

Píšete kvalitní články? Překládáte pro významné státní instituce? Tvoříte parádní grafiku s nebývalou lehkostí? Jistě chcete se svou prací seznámit případné zájemce a naznačit, že jste pro ně tou pravou volbou. Jenže záplava nudných textů s referencemi dneska klienty, kteří se potřebují rozhodnout snadno a rychle, příliš nebaví.

Na rozdíl od dobře navržených webových prezentací. Pomocí několika kliknutí si prohlédnou loga firem, s nimiž spolupracujete, přečtou si několik vzletných vět o vašich úžasných schopnostech a zkouknou ilustrační ukázky práce. Jaký rozdíl oproti záplavě zdvořilostních frází a odstavců plných balastu…

 

Webové stránky

 

První kontakt se zákazníkem zn. snadno a rychle

 

Tradiční forma navazování kontaktu spočívá v mnohdy nekonečné výměně emailových zpráv a slaďování vzájemných představ. Co takhle na webu vyvěsit jednoduchý kontaktní formulář, v němž klient pomocí několika jasně definovaných bodů nastíní svou představu? Seznámit jej alespoň rámcově s ceníkem? Ušetříte tím čas sobě i potenciálnímu zákazníkovi a v další fázi se budete věnovat pouze věcnému a konkrétnímu dolaďování podmínek spolupráce.

 

promyslete webové stránky

 

Dobře si vše promyslete…

 

Rozhodli jste se na základě našich argumentů vybudovat vlastní stránky? Výborně. Ještě předtím, než se pustíte do práce, zamyslete se dobře nad účelem webu a jeho rolí ve vaší obchodní strategii. Poslouží jako interaktivní pracovní vizitka? Povedete si jej jako osobní deník? Budete jej koncipovat do podoby místa pro setkávání a sdílení inspirace s kolegy? Ať už svůj prostor pojmete jakkoliv, snažte se tomuto cíli uzpůsobit i formu prezentace a charakter zveřejněných informací.

Potřebujete webovou stránku? Pomůžu Vám